خرید گواهینامه SSL و HTTPS با ارزان ترین قیمت

با گسترش کسب و کارهای آنلاین و با توجه به حفظ محرمانگی اطلاعات، امنیت سرویس‌های مبتنی بر اینترنت به یکی از بزرگترین دغدغه‌های سازمان‌ها و شرکت‌ها تبدیل شده است. در این راستا خرید گواهینامه SSL به منظور ایجاد فضایی امن و افزایش اعتبار وب سایت یک اقدام پایه و کاملاً ضروری محسوب می‌شود. Secure Socket Layer یا به اختصار SSL به معنی لایه پروتکل امن است که ایجاد امنیت در آن به صورت دوطرفه انجام می‌شود. به این منظور که فرآیند رمزنگاری و رمزگشایی از طرف سرور و Client انجام خواهد شد که منجر به ایجاد فضایی امن در مسیر انتقال داده‌ها می‌شود. بنابراین شما با خرید SSL بستری امن و کد گذاری شده بین وب سایت خود و بازدیدکنندگان فراهم می‌کنید. دریافت این گواهینامه همچنین منجر به افزایش اعتماد مشتریان و ارتقا رتبه SEO وب سایت شما خواهد شد. مرواهاست با اخذ نمایندگی از معتبرترین ارائه دهندگان سرویس SSL برای رفع نیازهای شما مشتریان عزیز، اقدام به ارائه گواهینامه معتبر SSL کرده است.

پلن مورد نظر خود را جهت مشاهده جزئیات انتخاب کنید

لطفاضمن بازدید از پلن های SSL اطلاعات مورد نیاز خود را از واحد فروش مرواهاست دریافت نمایید.

DV SSL

------------------------------
 تومان 250,000
سالانه/
 • موارد استفاده: اشخاص حقیقی و حقوقی
 • ارائه برای : انواع دامنه های بین المللی
 • سایز کلید امنیتی: 2048 بیت
 • نوع مدارک: عدم نیاز به ارسال مدرک
 • مهلت تحویل: کوتاهترین زمان

DV WILDCARD SSL

------------------------------
 تومان 2,500,000
سالانه/
 • موارد استفاده: سازمان ها و شرکتها
 • ارائه برای : انواع دامنه های بین المللی
 • سایز کلید امنیتی: 2048 بیت
 • نوع مدارک: عدم نیاز به ارسال مدرک
 • مهلت تحویل: کوتاهترین زمان

OV SSL

------------------------------
 
تماس بگیرید
 • موارد استفاده: سازمان ها و شرکتهای بزرگ
 • ارائه برای : انواع دامنه های بین المللی
 • سایز کلید امنیتی: 2048 بیت
 • نوع مدارک: ارایه مدارک اشخاص حقوقی
 • مهلت تحویل:7 روز کاری بعد از ارایه مدارک

OV WILDCARD SSL

------------------------------
 
تماس بگیرید
 • موارد استفاده: سازمان ها و شرکتها بزرگ
 • ارائه برای : انواع دامنه های بین المللی
 • سایز کلید امنیتی: 2048 بیت
 • نوع مدارک: ارایه مدارک اشخاص حقوقی
 • مهلت تحویل:7 روز کاری بعد از ارایه مدارک

EV SSL

------------------------------
 
تماس بگیرید
 • موارد استفاده: سازمان ها و شرکتهای بزرگ
 • ارائه برای : انواع دامنه های بین المللی
 • سایز کلید امنیتی: 2048 بیت
 • نوع مدارک: ارایه مدارک اشخاص حقوقی
 • مهلت تحویل: 10 روز کاری بعد از ارایه مدارک

آیا تمامی وب سایت‌ها باید گواهینامه SSL دریافت کنند؟

دریافت این گواهینامه اجباری نیست. اما در حالت کلی دریافت گواهینامه SSL برای وب سایت منجر به افزایش اعتبار و امنیت اطلاعات محرمانه آن می‌شود. از طرفی اگر قصد دریافت نماد اعتماد الکترونیک را دارید، خرید SSL سالانه برای وب سایتتان از اقدامات ضروری و واجب است.

انواع گواهینامه SSL کدامند و چه تفاوتی با هم دارند؟

گواهینامه SSL انواع مختلفی دارد که هر کدام ویژگی‌های خاص، اعتبار و قیمت متفاوتی دارند. برخی سایت‌ها به دلایل مختلفی مانند: پرداخت هزینه یا مشکل تعامل با CAهای خارجی ارائه دهنده خدمات SSL، به صورت دائم یا موقت اقدام به ارائه نسخه رایگان گواهینامه SSL می‌کنند که به صورت 3 ماهه صادر می‌شوند. اما با استفاده از این نوع گواهینامه نمی‌توانید نماد اعتماد الکترونیک دریافت کنید.

نوع دیگر گواهینامه SSL، DV یا به اصطلاح گواهینامه استاندارد است که صدور آن فقط بر اساس نام دامنه انجام می‌گیرد. از آن جا که برای دریافت این گواهینامه نیازی به ارسال مدرک نیست، فرآیند صدور آن سریع‌تر انجام می‌شود. گواهینامه DV معمولاً برای وب سایت‌های شخصی و اشخاص حقیقی مناسب‌تر است. اما این موضوع بدان معنا نیست که شرکت‌ها و اشخاص حقوقی نتوانند این گواهینامه را دریافت کنند. گواهینامه استاندارد از نظر امنیتی نیز تفاوتی با دیگر انواع SSL ندارد.

گواهینامه سازمانی یا OV یکی دیگر از انواع SSL است که برای صدور آن علاوه بر مالکیت دامنه، صحت و درستی مالکیت کسب و کار نیز مورد سنجش قرار می‌گیرد. به همین دلیل نسبت به نوع DV از اعتبار بیشتری برخوردار است و فرآیند تحویل آن طولانی‌تر است. این گواهینامه فقط برای اشخاص حقوقی و سازمان‌ها صادر می‌شود.

گواهینامه پیشرفته یا EV همانند گواهینامه سازمانی است که برای صدور آن نه تنها مالکیت دامنه، بلکه صحت مالکیت کسب و کار مورد بررسی قرار می‌گیرد. با خرید این گواهی علاوه بر قرار گرفتن آدرس وب سایت بعد از نماد //:https، قفل سبز رنگ در کنار آدرس بار و نام لایتن سازمان یا شرکت به رنگ سبز درمی‌آید.

مرواهاست گواهینامه SSL را برای چه دامنه‌هایی ارائه می‌دهد؟

شما می‌توانید نسبت به خرید SSL برای هر دامنه‌ای اعم از ملی و بین‌المللی اقدام کنید. مرواهاست پلن‌های مختلفی را بر اساس موارد استفاده از اشخاص حقیقی و حقوقی گرفته تا شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ، در وب سایت خود ارائه می‌دهد. شما می‌توانید گواهینامه SSL متناسب با دامنه و فعالیت خود را سفارش دهید.

مرواهاست با اخذ نمایندگی از معتبرترین ارائه دهندگان خدمات SSL، معتبرترین گواهینامه را به شما عزیزان ارائه می‌دهد. علاوه بر این شما با خرید SSL از مرواهاست از خدمات پشتیبان‌گیری رایگان بهره‌مند خواهید شد.

آیا برای خرید SSL از مرواهاست نیاز به ارائه مدرک خاصی است؟

برای صدور گواهینامه DV دامنه‌های بین‌المللی و ملی (اشخاص حقیقی، حقوقی، سازمان‌ها و شرکت‌ها) نیازی به ارائه مدرک نیست. اما برای صدور گواهینامه SSL از نوع OV و EV (سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ) باید ترجمه رسمی مدارک اشخاص حقوقی را ارائه دهید. این گواهینامه‌ها 7-10 روز کاری بسته به نوع گواهینامه، بعد از ارسال مدارک و روند بررسی و تأیید، تحویل داده می‌شوند. اما دیگر موارد که نیازی به ارائه مدرک ندارند در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل داده می‌شوند. زیرا تنها مالکیت دامنه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

خدمات پشتیبان‌گیری شرکت مرواهاست به چه صورت است؟

مرواهاست به خوبی می‌داند که یکی از حیاتی‌ترین اقدامات در راه رشد، پشتیبان‌گیری مداوم از اطلاعات است. از این رو برای استفاده از فضای پشتیبان، سرویس دسترسی به FTP را در اختیار شما قرار می‌دهد. دسترسی به FTP تنها از طریق سرویس مشترک میسر است تا امنیت اطلاعات در بالاترین سطح ممکن قرار گیرد. این فضا فقط تا زمان تمدید سرویس، برای شما فعال است و با حذف سرویس این فضا با تمام اطلاعات موجود در آن حذف می‌شود. همچنین شما باید به صورت دائمی نحوه پشتیبان‌گیری، صحت و درستی اطلاعات پشتیبان، درستی انتقال اطلاعات به فضای پشتیبان را بررسی کنید. زیرا مرواهاست هیچ گونه مسئولیتی در قبال پشتیبان‌گیری را قبول نمی‌کند. مرواهاست همچنین به منظور افزایش سرعت دسترسی، فضای پشتیبانی در دیتاسنتر که سرویس شما بر روی آن قرار دارد، در اختیارتان قرار می‌دهد. در صورت برزو هر گونه مشکلی می‌توانید در مدت 72 ساعت از فضای پشتیبانی با حجم مشابه که مرواهاست در اختیارتان قرار می‌دهد، استفاده کرده و اطلاعات خود را بازیابی کنید. با این حال بهتر است همیشه از اطلاعات خود در مکانی خارج از سرور، یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. در صورتی که به فضای بیشتری برای پشتیبان‌گیری نیاز داشتید نیز می‌توانید با بخش فروش مرواهاست تماس بگیرید.

سرور اختصاصی فرانسه
سرور اقتصادی فرانسه

چرا گواهینامه SSL را از مرواهاست بخریم؟

یکی از مهم‌ترین مزایای خرید SSL از مرواهاست پاسخگویی سریع آن است. کادر پشتیبان شرکت به صورت 24 ساعته  در 365 روز سال و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به سؤالات و ارائه خدمات فروش به شما عزیزان هستند. بنابراین شما می‌توانید در هر ساعت و هر روزی (حتی در روزهای تعطیل) نسبت به خرید گواهینامه SSL از مرواهاست اقدام کنید و با کادر پشتیبان در ارتباط باشید. مرواهاست سازگاری گواهینامه را با بیش از 99% مرورگرها و تمامی تلفن‌های هوشمند تضمین می‌کند. بنابراین با خرید گواهینامه SSL از مرواهاست دیگر نگران اخطار مرورگر هنگام لود سایت توسط کاربران نخواهید بود. این شرکت همچنین در صورت عدم دریافت گواهی به شما عزیزان گارانتی بازگشت وجه می‌دهد.

مرواهاست گواهینامه SSL خود را برای اشخاص حقوقی مانند: شرکت‌ها، بانک‌ها و مراکز دولتی ارائه می‌دهد. شما با خرید SSL از مرواهاست شاهد تأثیر مثبت آن در بهبود وضعیت موتورهای جستجو و افزایش رتبه SEO وب سایتتان خواهید بود. این گواهینامه به دلیل اعتبار بالایی که دارد، اثربخشی مثبتی در دریافت انواع نمادهای الکترونیکی دارد. شما با خرید SSL از مرواهاست می‌توانید از سرویس بیمه بر روی گواهی نیز بهره‌مند شوید.

کاربران چگونه متوجه وب سایت دارای گواهینامه SSL می‌شوند؟

زمانی که شما برای وب سایت خود گواهینامه SSL را خریداری می‌کنید، در کنار آدرس وب سایت شما آیکون سبز رنگ یک قفل قرار می‌گیرد که نشان دهنده وجود گواهی است. همچنین با داشتن این گواهی، آدرس سایت شما بعد از نماد //:https قرار می‌گیرد.

مرواهاست یکی از بزرگ‌ترین، معتبرترین و معروف‌ترین شرکت‌ها در ارائه خدمات هاستینگ است که برای ارائه گواهینامه SSL از معتبرترین مراکز ارائه دهنده خدمات SSL نمایندگی دریافت کرده است. شما می‌توانید این گواهینامه را با بهترین و مناسب‌ترین قیمت از مرواهاست خریداری کنید.

پاسخگویی 365×7×24 کادر پشتیبانی و فـروش​

سازگاری کامل با بیش از 99% مرورگرها

سازگاری با کلیه‌ تلفن‌های هوشمند

گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم دریافت گواهی

سرویس های قابل ارائه

نمایندگی حجمی
پرسش و پاسخ

اگر پاسخ سوال خودتون را پیدا نکردید نگران نباشید. میتونید با ما تماس بگیرید و سوالات خودتون را با ما در ارتباط بگذارید.

گواهی امنیتی ssl چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟

گوگل و دیگر موتور های جستجو گواهی امنیتی ssl را به عنوان یک پوئن مثبت در رتبه بندی در نظر میگیرند. همچنین امنیت بالای سایت موجب اعتماد کاربران و کاهش بانس ریت (نرخ پرش) سایت شما می‌شود

آیا می‌توان از گواهی ssl روی همه‌ی سرویس های میزبانی استفاده کرد؟

بله، شما می‌توانید این گواهی را روی هر نوع هاستی فعال کنید.

آیا پس از انتقال هاست از شرکت دیگر به مروا هاست گواهی ssl نیز قابل انتقال است؟

بله، این گواهی با ایجاد کد CSR قابل انتقال است.

در صورتی که هنوز عضو نیستید، ثبت نام کنید.