خرید هاست دیتابیس و میزبانی پایگاه داده پر سرعت

خرید سرویس میزبانی دیتابیس جهت میزبانی و نگهداری دیتابس | بهترین قیمت هاست دیتابیس

سرویس میزبانی دیتابیس (هاست دیتابیس) مرواهاست، امکان میزبانی اطلاعات شما در دو پایگاه داده ی SQL Server و MySql را فراهم کرده است. با خرید هاست دیتایبس (هاست mysql – هاست sqlserver) مرواهاست، در صورتی که قصد انتقال اطلاعات از شرکت های دیگر به مرواهاست را دارید، همکاران ما به صورت کاملا رایگان در انتقال اطلاعات شما را یاری خواهند کرد.

پلن یک

(آلمان)

45

هزار تومان

ماهیانه

100 MB

NVMe

آلمان

Plesk Onyx

MSSQL Server 2019

2 عدد

2 عدد

100 MB

NVMe

آلمان

Plesk Onyx

MSSQL Server 2019

2 عدد

2 عدد

پلن دو

(آلمان)

65

هزار تومان

ماهیانه

200 MB

NVMe

آلمان

Plesk Onyx

MSSQL Server 2019

4 عدد

4 عدد

200 MB

NVMe

آلمان

Plesk Onyx

MSSQL Server 2019

4 عدد

4 عدد

bage
محبوب ترین

پلن سه

(آلمان)

90

هزار تومان

ماهیانه

500 MB

NVMe

آلمان

Plesk Onyx

MSSQL Server 2019

8 عدد

8 عدد

500 MB

NVMe

آلمان

Plesk Onyx

MSSQL Server 2019

8 عدد

8 عدد

پلن چهار

(آلمان)

210

هزار تومان

ماهیانه

1 GB

NVMe

آلمان

Plesk Onyx

MSSQL Server 2019

8 عدد

10 عدد

1 GB

NVMe

آلمان

Plesk Onyx

MSSQL Server 2019

8 عدد

10 عدد

در حال بارگزاری موارد بیشتر

تجربه ای متفاوت در استفاده از سرویس های میزبانی وب

برخی از ویژگی های سرویس های مروا هاست
جداکننده نارنجی
پشتیبانی 24/7

تیم پشتیبان متخصص و مجرب مروا هاست، همواره در تمامی ایام سال به صورت 24 ساعته آماده پشتیبانی و پاسخگویی به شما می باشد.

راه اندازی سریع

متخصصین مجرب مروا هاست آماده این هستند که در هر ساعت از شبانه روز ، سرویس مورد نظر شما را راه اندازی یا سفارشی سازی نمایند.

مانیتورینگ سرویس

تیم پشتیبانی مروا هاست، 24 ساعته سرویس شما را رصد میکند تا در صورت بروز هرگونه اختلالی آن را سریعا به حالت طبیعی بازگرداند.

تکنولوژی Raid10

مروا هاست برای ایجاد یک تجربه متفاوت در استفاده از سرویس های میزبانی وب در تمامی سرویس های خود از تکنولوژی Raid10 استفاده میکند.

در دنیای مدرن فناوری اطلاعات و وب‌سایت‌ها، داده‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. از داده‌های کاربران و مشتریان گرفته تا اطلاعات مربوط به کسب و کار و عملیات آن، همه این داده‌ها برای ما ارزش دارند. هاست دیتابیس، یک سرویس میزبانی حرفه‌ای است که به شما امکان مدیریت پایگاه‌های داده‌ در یک محیط امن و پایدار را ارائه می‌دهد. اگر شما نیز در تصمیم به خرید هاست پر سرعت از نوع هاست دیتابیس هستید و می‌خواهید داده‌های خود را در امان و در دسترسی مداوم نگه دارید، با ما همراه باشید تا شما را در انتخاب بهترین گزینه برای نیازهای خود یاری کنیم.

چرا باید از هاست دیتابیس استفاده کنیم؟

استفاده از پایگاه‌ داده در سازمان‌ها و کسب و کارها از ضروریات مهمی به شمار می‌آید. این تکنولوژی کاربردهای متعددی دارد و از آن می‌توان برای ذخیره و مدیریت داده‌های متنوعی استفاده کرد. این داده‌ها شامل اطلاعاتی مانند:

 • درمان و پزشکان: ذخیره سوابق بیماران و اطلاعات پزشکان در یک بیمارستان یا مرکز بهداشتی.
 • آموزش و تعلیم: مدیریت اطلاعات و نمرات دانش‌آموزان در یک مدرسه یا دانشگاه.
 • فروش و بازاریابی: نگهداری اطلاعات مشتریان و سوابق خرید برای بهبود خدمات و استراتژی‌های بازاریابی.

این پایگاه‌های داده دارای مزایای بسیاری از جمله دسترسی آسان، یکپارچگی داده‌ها و امنیت هستند. این ویژگی‌های ذخیره داده باعث برتری آنها نسبت به روش‌های ساده‌تر می‌شوند که ممکن است شامل استفاده از فایل‌های متنی یا صفحات گسترده باشد.

نقش هاست دیتابیس در کسب و کار شما

ذخیره داده‌ها در یک سیستم مدیریت هاست دیتابیس (DBMS) نقش بسیار مهمی در کسب و کار دارد.

 • ذخیره داده‌ها در یک پایگاه داده به شما اجازه می‌دهد تا اطلاعات را به صورت ساختاری و سازماندهی شده ذخیره کنید. این اطلاعات سپس می‌توانند برای تجزیه و تحلیل جهت تشخیص الگوها، مدل‌سازی پیش‌بینی‌ها، و اتخاذ تصمیم‌های بهتر واستراتژی‌های کسب و کار استفاده شوند.
 • با داشتن دسترسی به داده‌های تاریخی و فعلی در پایگاه داده، مدیران می‌توانند تصمیمات بهتری در مورد استراتژی‌ها، بازاریابی، مدیریت موجودی و سایر جنبه‌های کسب و کار بگیرند.
 • خرید هاست دیتابیس به شما امکان می‌دهند اطلاعات مشتریان را در مورد تاریخچه خرید، ترجیحات و نیازهای آنها ذخیره کنید. این اطلاعات می‌توانند برای ارائه خدمات بهتر و سازماندهی کمپین‌های بازاریابی استفاده شوند.
 • برای تحقیق و توسعه محصولات و خدمات جدید، دسترسی به داده‌های موجود در پایگاه داده بسیار ارزشمند است. این اطلاعات می‌توانند به تیم‌های تحقیق و توسعه کمک کنند تا بهترین تصمیم‌ها را بگیرند.

مزایای خرید هاست دیتابیس

مزایای استفاده از میزبانی پایگاه داده شامل موارد زیر می‌شود:

 • مدلینگ داده عملیاتی: پایگاه داده‌ها به شما امکان مدلسازی دقیق داده‌های عملیاتی با توجه به ساختار آنها می‌دهند. این مدلسازی می‌تواند برای انواع مختلف دیتابیس‌ها مانند روابطی، شبکه‌ای، سلسله ‌مراتبی مناسب باشد.
 • وحدت ذخیره‌ سازی: پایگاه داده‌ها امکان وحدت ذخیره‌سازی داده‌های مرتبط با یک Entity را فراهم می‌کنند. این به معنای ذخیره داده‌های مرتبط با یک موجودیت در یک ساختار مشخص است.
 • اشتراک داده ‌ها: سیستم مدیریت پایگاه داده امکان به اشتراک گذاری داده‌ها را فراهم می‌کند، به این ترتیب کاربران می‌توانند به صورت همزمان از داده‌ها استفاده کرده و دسترسی‌های مختلف به آنها داشته باشند.
 • کاهش افزونگی: با قابلیت ذخیره‌سازی، افزونگی در داده‌ها حتی با وجود هاست دانلود را کاهش می‌یابد.
 • دسترسی به داده‌ها: پایگاه داده‌ها به شما امکان دسترسی آسان به داده‌ها را فراهم می‌کنند و به وسیله نگاشت ‌های خارجی به داده‌ها دسترسی دارید.
 • حذف ناسازگاری داده‌ها (Inconsistency): پایگاه داده‌ها از ناسازگاری در داده‌ها جلوگیری کرده و با تضمین دقت در ذخیره داده‌ها، از این ناسازگاری جلوگیری می‌کنند.
 • تعهد به جامعیت: پایگاه داده‌ها از جامعیت داده‌ها اطمینان حاصل می‌کنند و داده‌ها را بدون نقص نگه می‌دارند.
 • تامین استقلال داده‌ای: پایگاه داده‌ها از دو نوع استقلال داده (فیزیکی و منطقی) حمایت می‌کنند.
 • حفظ محرمانگی اطلاعات: با خرید هاست دیتابیس، امکان حفظ محرمانگی اطلاعات با اقداماتی مانند کنترل دسترسی و رمزگذاری وجود دارد.
 • تسریع در اجرای پرس‌وجوها: پایگاه داده‌ها اجرای سریع‌تر پرس‌وجوها را امکان‌پذیر می‌سازند که این امر به تسریع دریافت پاسخ به درخواست‌های کاربران کمک می‌کند.

مزایای خرید میزبانی پایگاه داده از مرواهاست

میزبانی دیتابیس (هاست دیتابیس) از مرواهاست به شما این امکان را می‌دهد که اطلاعات خود را در دو پایگاه داده SQL Server و MySQL میزبانی کنید. اگر قصد دارید اطلاعات خود را از شرکت‌های دیگر به مرواهاست منتقل کنید، تیم فنی مرواهاست آماده‌ است که به صورت کاملاً رایگان در انتقال این اطلاعات به شما کمک کند. این خدمت انتقال اطلاعات به مرواهاست به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به دانش فنی خاص، از خدمات میزبانی دیتابیس مرواهاست استفاده کرده و از امکانات آن بهره‌مند شوید. مزایای میزبانی دیتابیس (هاست دیتابیس) از مرواهاست عبارتند از:

 • تضمین دسترسی 99%: مرواهاست همانند سایر خدمات خود مانند اجاره کلاس ادوبی کانکت یا سرور مجازی آلماان و… برای هاست دیتابیس نیز تضمین دسترسی بالای 99% را با تکیه بر تیم پشتیبانی متخصص و دارای تجربه ارائه می‌دهد. این امر به اهمیت حضور و دسترسی مشتریان به وب‌سایت‌ها پاسخ می‌دهد.
 • تضمین بازگشت وجه: برای برخی از خدمات مرواهاست، تضمین بازگشت وجه بدون سؤال تعیین شده است. این امر به شما امکان می‌دهد تا پس از گذشت زمان مشخصی، با مبلغ ما به‌ التفاوت، سرویس خود را به پلان‌های بالاتر ارتقا دهید.
 • دسترسی کامل به پنل‌ها: شما برای کنترل و مدیریت ایمیل‌ها، اطلاعات و دیتابیس‌ها و… دسترسی کامل دارید.
 • امنیت و اعتبار بالای خدمات: مرواهاست از آخرین فناوری‌ها و تعاقد با شرکت‌های معتبر در زمینه امنیت استفاده می‌کند تا از اطلاعات و وب ‌سایت‌ های شما محافظت کند.
 • خدمات متنوع برای هر بودجه: مرواهاست در خدمات خرید هاست دیتابیس ایران بسته‌های میزبانی متنوعی را برای تأمین نیازهای مختلف مشتریان با هر بودجه‌ای ارائه می‌دهد.
نمایش بیشتر

درخواست مشاوره در خرید سرویس

اگر در رابطه با سرویس مورد نظر سوالی دارید، بروی دکمه کلیک کنید تا شما را راهنمایی کنیم.

سوالات متداول

اگر پاسخ سوال خودتون را پیدا نکردید نگران نباشید. میتونید با ما تماس بگیرید و سوالات خودتون را با ما در ارتباط بگذارید.
جداکننده نارنجی

Database Hosting یا سرویس میزبانی پایگاه داده برای شرکت ها و سیستم هایی است که نیاز دارند در زمانی کوتاه و با هزینه پایین به دیتا بیس و بانک اطلاعاتی خود دسترسی داشته باشند.

 

انواع دیتابیس مانند MySQL، Microsoft SQL و … در این سرویس مرواهاست پشتیبانی می‌شود.

SQL Server توسط مایکروسافت توسعه داده شده و به عنوان یک پایگاه داده تجاری و متخصص به شمار می‌رود، در حالی که MySQL یک پایگاه داده متن‌باز و متعلق به جامعه است. انتخاب بین آنها بستگی به نیاز‌ها و پروژه شما دارد.

بله، بسیاری از خدمات میزبانی دیتابیس از امنیت بالا برای حفاظت از داده‌های شما استفاده می‌کنند. این موارد شامل امکاناتی مانند رمزنگاری داده‌ها، دسترسی محدود به سرورها و مدیریت دقیق دسترسی‌ها می‌شود.

نظرات مشتریان مروا هاست

با سرویس های میزبانی مروا هاست با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید
جداکننده نارنجی
ممنون از هاست پرسرعت سرور ایران و سرور مجازی ایرانی بخاطر سرعت بالا و با کیفیت سرور ایران ترافیک 1 به 1 که تا الان 6 ماهی میشه که استفاده میکنم
avatar

نیما محمدی

ممنون لز مرواهاست بخاطر سرور مجازی ویندوز ایران و سرور مجازی پر سرعتش که سرور مجازی هارد بالا در اختیار ما قرار میده
avatar

کیان

من نزدیک به 3 ماه هستش که هاست وردپرس خریدم و واقعا هاست وردپرس پر سرعت و هاست وردپرس اقتصادی رو اکه می‌خواید تجربه کنید پیشنهاد میکنم هاست پر سرعت وردپرس مرواهاست رو تهیه کنید
تصویر کاربر زن

سمین

خرید هاست مخصوص وردپرس و ووکامرس رو از مرواهاست انجام بدید، واقعا پشیمون نمیشید، من خرید هاست وردپرس پرسرعت و بدون مشکل رو الان چند وقته که از این سایت تهیه میکنم
avatar

ابراهیم

فروش هاست وردپرس و هاست اختصاصی وردپرس یه چیزیه که باید از جای مطمئن خریداری بشه، به نظرم خرید هاست برای وردپرس و هاست مخصوص ووکامرس مرواهاست یک گزینه بسیار مناسب هستش برای همگی
تصویر کاربر زن

نوشین

خرید هاست سی پنل و خرید هاست لینوکس سی پنل ایران رو از همین سایت تهیه کنید، پشیمون نمی‌شید، خرید هاست cpanel رو من از همین سایت انجام دادم و هاست پرسرعت ایران هستش واقعا
avatar

نیما

مروا هاست
ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب
لوگو بانک کشاورزی
بـــــانک کشــــــاورزی

شماره حساب:

954399418

کپی

شماره کارت:

6037-7070-0036-5571

کپی

شماره شبا:

IR−810160000000000954399418

کپی

صاحب حساب:

شرکت مهندسین فراپویان رایانه

لوگو بانک پارسیان
بـــــانک پـــــــارسیان

شماره حساب:

81100000528009

کپی

شماره کارت:

6221-0612-2244-0747

کپی

شماره شبا:

IR−460540105481100000528009

کپی

صاحب حساب:

شرکت مهندسین فراپویان رایانه