خرید بهترین سرور اختصاصی ایران با ترافیک نامحدود

با افزایش تراکنش‌های سامانه‌های موجود و سرویس‌های یک سازمان، کنترل و مدیریت از طرف مدیران فناوری اطلاعات و توسعه‌دهندگان برنامه‌های کاربردی دشوار می‌شود. از طرفی تعدد سامانه‌هایی مانند: سیستم‌های پرسنلی، فروشگاه‌های آنلاین، ثبت سفارشات و پاسخگویی‌های آنلاین در عرصه سخت‌افزار، نرم‌افزار و امنیت حساسیت بیشتری را ایجاد می‌کند. اینجاست که اهمیت خرید سرورهای اختصاصی نمایان می‌شود. این سرورها با ارائه منابع مورد نیاز کسب و کار، شرایط لازم را برای رفع این قبیل مسائل فراهم می‌کنند. یکی از این سرورها، سرور اختصاصی ایران است که می‌تواند یک انتخاب خاص برای مدیران سایت و برنامه‌هایی باشد که کاربران آن در داخل ایران هستند. اما از آن جا که تمامی اطلاعات و داده‌های شما در این سرورها قرار می‌گیرد، امنیت و خدمات پشتیبانی شرکت ارائه دهنده اهمیت بسیار زیادی دارد. شرکت ما یکی از مراکز فعال در عرصه هاستینگ است که سابقه بسیار درخشان و طولانی در این زمینه دارد. این شرکت همواره ارائه راه‌کارهای اختصاصی خود، پاسخگویی به نیاز بسیاری از سازمان‌هاو ارگان‌های دولتی و خصوصی را از افتخارات خود می‌داند. شما با خرید بهترین سرور اختصاصی در ایران از مرواهاست می‌توانید از امنیت اطلاعات خود مطمئن شوید.

سرور مورد نظر خود را جهت مشاهده جزئیات انتخاب کنید

در صورتی که برای میزبانی اطلاعاتتان نیاز به بستری قدرتمند و منابع اختصاصی دارید و هاست‌های اشتراکی پاسخگوی نیاز شما نمی‌باشد، می‌توانید از سرورهای مجازی و یا سرورهای اختصاصی مرواهاست استفاده نمایید.

DS-ir-1230

------------------------------
 تومان 1,100,000
ماهیانه/
 • پردازنده : 1X xeon-E3 1230 v2
 • حافظه رم:16GB up to 32 GB
 • دیسک: 1X TB SATA
 • ترافیک ماهانه: نامحدود
 • نصب: 150,000 تومان
 • کنترلر Raid

HP-G8-2620

------------------------------
 تومان 1,800,000
ماهیانه/
 • پردازنده : Xeon-E5-2*2620-v2
 • حافظه رم:32GB up to 128 GB
 • دیسک: 2X 240GB SSD
 • ترافیک ماهانه: نامحدود
 • نصب: 150,000 تومان
 • کنترلر Raid

HP-G8-2650V2

------------------------------
 تومان 2,500,000
ماهیانه/
 • پردازنده : 2650*2 E5-Xeon
 • حافظه رم:32GB up to 128 GB
 • دیسک: 2X 240GB SSD
 • ترافیک ماهانه: نامحدود
 • نصب: 150,000 تومان
 • کنترلر Raid

HP-G8-2670V2

------------------------------
  تومان 3,100,000
ماهیانه/
 • پردازنده : 2670*2 E5-Xeon
 • حافظه رم:32GB up to 128 GB
 • دیسک: 2X 240GB SSD
 • ترافیک ماهانه: نامحدود
 • نصب: 150,000 تومان
 • کنترلر Raid

HP-G8-2697V2

------------------------------
 تومان 4,800,000
ماهیانه/
 • پردازنده : 2697*2 E5-Xeon
 • حافظه رم:64GB up to 128 GB
 • دیسک: 2X 1T SSD
 • ترافیک ماهانه: نامحدود
 • نصب: 150,000 تومان
 • کنترلر Raid

HP-G9-2697V3

------------------------------
  تومان 5,500,000
ماهیانه/
 • پردازنده : 2697*2 E5-Xeon
 • حافظه رم:64GB up to 128 GB
 • دیسک: 2X 1T NVMe
 • ترافیک ماهانه: نامحدود
 • نصب: 150,000 تومان
 • کنترلر Raid

این شرکت با ایجاد امکان ارائه سرورهای اختصاصی در تمامی دیتاسنترهای معتبر کشور و همچنین سخت‌افزار به‌روز ، قادر به پاسخگویی نیاز مشتریان خود خواهد بود .
تجربه همکاری با سازمان‌ها و نهادهای فعال و حساس ، پشتوانه کیفیت ارائه سرویس این شرکت می‌باشد .
سرورهای اختصاصی ما با امکان پیکربندی شخصی‌ ، آماده رفع نیاز کلیه سامانه‌ها و برنامه‌های کاربردی است .

پاسخگویی 365×7×24 کادر پشتیبانی و فـروش​

تامین نیازمندی‌های اولیه جهت فعالیت مناسب سرورها (Power & Cooling)​

نصب و راه‌اندازی سرور در کوتاه‌ترین زمان

مانیتورینگ وضعیت و سلامت سرویس (Health Monitoring)

سرویس های قابل ارائه

امنیت کامل اطلاعات و نگهداری

نمایندگی حجمی

سرور اختصاصی ایران مرواهاست در کدام دیتاسنترهای کشور میزبانی می‌شود؟

مرواهاست با سال ها سابقه درخشان در زمینه خرید هاست و ثبت دامنه سرور اختصاصی ایران خود را در دیتاسنترهای شرکت‌های آسیاتک و پارس‌آنلاین ارائه می‌دهد. شرکت آسیاتک یکی از دارندگان مجوز PAP در کشور است که سابقه بسیار خوبی نیز در سروریس‌دهی اینترنت دارد. همین موضوع دلیل اصلی همکاری ما با شرکت آسیاتک است. شرکت پارس‌آنلاین نیز از دارندگان مجوز بهره‌برداری دیتاسنتر در ایران است که شبکه آن به دلیل اتصال مستقیم با مخابرات و تأمین پهنای باند از چند مسیر مجزا، حداکثر پایداری را دارد.

سرور اختصاصی آلمان

سرور اختصاصی ایران با چه سیستم عامل‌هایی ارائه می‌شود؟

سرور اختصاصی ایران با دو سیستم عامل لینوکس و ویندوز قابل ارائه است که هر کدام از آن‌ها انواع مختلفی دارند. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود هر کدام از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید.

چه تفاوتی بین سیستم عامل لینوکسی و ویندوزی برای سرور اختصاصی ایران وجود دارد؟

یکی از عمده‌ترین تفاوت‌ها بین سرور لینوکس و ویندوز، نحوه دسترسی و نوع سیستم عامل آن‌ها است. در سرور لینوکسی دسترسی از طریق ssh و در ویندوز از طریق Remote Desktop است. نوع کنترل پنل‌های مورد استفاده در این دو سیستم عامل نیز متفاوت است. یکی دیگر از تفاوت‌های این دو در تعداد کاربران متصل به سرور به صورت همزمان است. در سرور لینوکسی محدودیتی برای تعداد کاربران متصل وجود ندارد، در حالی که در سرورهای ویندوزی در صورت افزایش تعداد کاربران باید لایسنسی برای ایجاد کانکشن روی سرور نصب شود.

انتقال دامنه

مزایای خرید سرور ایران چیست؟

خرید سرور ایران برای سایت‌های پربازدید که کاربران ایرانی دارد و با ترافیک بالا بسیار مناسب است. شما با خرید سرور ایران از ما می‌توانید عملکرد وب سایت خود را ارتقا دهید و فضای ذخیره‌سازی بیشتری برای نگهداری اطلاعات خود داشته باشید. همچنین می‌توانید از راه دور شبکه خود را مدیریت کنید. در کل اگر برای میزبانی اطلاعات خود به بستری قدرتمند و منابع اختصاصی نیاز دارید، خرید سرور اختصاصی ایران ترافیک نامحدود از این شرکت یکی از راه‌حل‌های فوق‌العاده است.

با خرید سرور اختصاصی ایران ترافیک نامحدود از مرواهاست، امنیت و نگهداری از اطلاعات شما تضمین می‌شود و تیم پشتیبانی به صورت 24 ساعته آمادگی پاسخگویی به مشتریان را دارند.

مرواهاست بهترین خدمات سرور اختصاصی را با سیستم‌ عامل‌های لینوکسی و ویندوزی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. با خرید سرور اختصاصی از این شرکت از سرویس‌های بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید.

با خرید سرور اختصاصی ایران از مرواهاست چه خدماتی به مشتریان ارائه می‌شود؟

با خرید سرور ایران از مرواهاست خدماتی نظیر: امکان ارائه فضای پشتیبان جهت ذخیره‌سازی فایل‌ها، تجهیزات اختصاصی برقراری ارتباط شبکه (Router & Switch)، لینک اینترنت اختصاصی، تجهـیـزات بـه‌روز و قدرتمند، سرعت دسترسی بازدیدکنندگان داخلی و ارائه کنسول مدیریت سرور از راه دور به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این شرکت همچنین امنیت کامل اطلاعات و نگهداری از آن‌ها را تضمین می‌کند. در این راستا نیز از تجهیزات امنیتی در جهت کنترل و مقابله با حملات (Firewall) استفاده می‌کند. شما می‌توانید با خرید سرور اختصاصی ایران از مرواهاست، از حمایت فنی کارشناسان شرکت بهره‌مند شوید. تیم مرواهاست همچنین گزارش ماهانه‌ای از ترافیک و مشکلات احتمالی به شما ارائه می‌دهد. از دیگر خدمات امنیتی مرواهاست نیز می‌توان به بازدید دوره‌ای و پایش دائمی وضعیت فیزیکی سرورها و پیروی از استاندارد دیتاسنتر TIA-942 اشاره کرد.

یکی از ویژگی‌های بارز شرکت مرواهاست پاسخگویی سریع آن است. شما می‌توانید در 365 روز سال، 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز به منظور خرید سرور اختصاصی ایران و پرسیدن سؤالاتتان به سایت مراجعه کنید. کادر پشتیبان  در هر روز و ساعتی آمادگی پاسخگویی به شما را دارند. این شرکت تمامی نیازهای اولیه برای فعالیت مناسب سرورها (Power & Cooling)​ را تأمین می‌کند. همچنین می‌توانید سرور خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن نصب و راه‌اندازی کنید.

سرور اقتصادی فرانسه
استعلام دامنه

خدمات پشتیبانی مرواهاست به چه صورت است؟

یکی از مسائل بسیار مهم هنگام خرید سرور ایران، دارا بودن پشتیبانی قوی است که تیم مروا هاست یک فضای پشتیبانی رایگان و بسیار قوی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. در این سرویس دسترسی FTP برای استفاده از فضای پشتیبان به مشترک داده می‌شود. دسترسی به FTP فقط از طریق سرویس مشترک میسر است تا امنیت اطلاعات وی در بالاترین سطح ممکن قرار بگیرد. البته این فضای پشتیبان فقط تا زمان تمدید سرویس برای مشتریان فعال خواهد بود و به محض حذف سرویس فضا با کلیه اطلاعات موجود در آن حذف می‌شود. همچنین در صورت بروز اشکال در فضای پشتیبان، مرواهاست حداکثر طی ۷۲ ساعت یک فضای پشتیبان با حجم مشابه در اختیار مشترکین قرار خواهد داد.

برای خرید سرور اختصاصی ایران ترافیک نامحدود از مرواهاست می‌توانید با مراجعه به وب سایت شرکت و مشاهده پلن‌ها، طرح مورد نظر خود را بر اساس نوع پردازنده، حافظه رم، دیسک، ترافیک ماهانه و تعداد IP انتخاب و خریداری کنید. قیمت پلن‌ها از 600 هزار تا 2 میلیون و 300 هزار بسته به نوع خدمات متغیر است.

سرورهای اختصاصی ایران در کدام دیتاسنترهای کشور میزبانی می شوند؟

شرکت آسیاتِک یکی از دارندگان مجوز PAP در کشور می‌باشد، سابقه‌ی خوب این شرکت در ارائه خدمات اینترنت یکی از مهمترین دلایل همکاری مرواهاست با شرکت آسیاتک می‌باشد.

شرکت پارس‌آنلاین یکی از دارندگان مجوز بهره‌برداری دیتاسنتر در ایران می‌باشد، وجود اتصال مستقیم با مخابرات و تأمین پهنای باند از چند مسیر مجزا، شبکه‌ی این دیتاسنتر را به حداکثر پایداری رسانده‌است.

پرسش و پاسخ

اگر پاسخ سوال خودتون را پیدا نکردید نگران نباشید. میتونید با ما تماس بگیرید و سوالات خودتون را با ما در ارتباط بگذارید.

آیا می‌توان سیستم عامل سرور اختصاصی ایران را تغییر داد؟

تغییر سیستم عامل توسط کاربر امکان پذیر نیست و برای این کار باید به پشتیبانی مروا هاست تیکت ارسال کنید.

چه تعداد آی پی در سرویس سرور اختصاصی ایران مروا هاست قابل سفارش است؟

شما می‌توانید هر تعداد آی پی که نیاز دارید به صورت نامحدود در مروا هاست سفارش دهید.

 

آیا امکان ارتقا سرور وجود دارد؟

بله شما در هر زمان می‌توانید پلن سرور اختصاصی ایران را در مروا هاست ارتقا دهید.

مزیت سرور اختصاصی ایران نسبت به سرور اختصاصی خارجی چیست؟

مزیت سرور اختصاصی ایران نسبت به سرور های خارجی سرعت بالای آن است. با توجه به زیرساخت های سرور اختصاصی ایران، این سرعت تا 4 برابر سرور های اروپایی می‌رسد.

در صورتی که هنوز عضو نیستید، ثبت نام کنید.